Aktualności

Aktualności

EUROPEJSKI TYDZIEŃ AUTYZMU

Akademicka Fundacja Staropolska pod Patronatem Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach mają zaszczyt zaprosić na Konferencję naukową „Oni są wśród nas. Autyzm – znam, rozumiem, akceptuję” oraz warsztaty praktyczne w ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA AUTYZMU.

Czytaj dalej

Design Thinking - innowacyjne myślenie projektowe w warsztatach akademickich dla młodzieży szkół średnich

Projekt polega na realizacji warsztatów dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w celu rozwijania ich kompetencji w zakresie rozwiązywania problemów z wykorzystaniem innowacyjnej metody Design Thinking. W czasie warsztatów wykorzystana zostanie metodologia DT opracowana przez naukowców pracujących na Stanford Univercity.

Czytaj dalej

Gaudeamus 2018/2019

13 października nasza Uczelnia zainaugurowała nowy rok akademicki. Gaudeamus Igitur zabrzmiał w Sali Kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu.

Czytaj dalej

Wizyta dyrektorów szkół średnich z Ukrainy

W dniach 12-14 października 2018 roku przyjmowaliśmy w murach naszej uczelni Gości z Ukrainy. Byli to dyrektorzy i pracownicy 11 szkół średnich z zachodniej Ukrainy m.in. z Lwowa, Łucka, Tarnopola, Żitomierza, Iwano - Frankowska, Rywnego, Kalusza i Zaleszczyków, z którymi w tym roku uczelnia podjęła współpracę.

Czytaj dalej

Festyn Rodzinny w Wólce Kłuckiej

W dniu 24 czerwca 2018 roku na terenie naszej placówki odbył się po raz pierwszy Festyn Rodzinny. Przedszkolaki przygotowały występ artystyczny z okazji dnia mamy i taty, a także nastąpiło uroczyste pożegnanie naszych absolwentów, którzy od września rozpoczną swoja przygodę w zerówce.

Czytaj dalej

Informacja o plikach cookies i RODO