Zgłoszenia do II edycji konkursu wiedzy o ekonomii i przedsiębiorczości trwają!

Interesujesz się pieniądzem, rynkiem pracy, przedsiębiorczością?
Chcesz sprawdzić swoją wiedzę i wygrać atrakcyjne nagrody?
Zgłoś się do konkursu i zostań Świętokrzyskim Mistrzem Ekonomii!

1. Zapoznaj się z Regulaminem i harmonogramem konkursu (do pobrania pod tekstem).
2. Zgłoś się do opiekuna w swojej szkole i przejdź eliminacje szkolne.
3. Przyjdź na etap wojewódzki konkursu w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach (23 marca 2020 r.) i wygraj jedną z nagród rzeczowych: laptop, smartfon, powerbank, oprogramowanie antywirusowe, kalkulatory!

Patronat honorowy nad konkursem „Świętokrzyskie Mistrzostwa Ekonomiczne” objął Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Kontakt: Marta Durgun, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 41 345 85 88, 41 345 23 57,
Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach, ul. Ponurego Piwnika 49, Kielce.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Świętokrzyskie Mistrzostwa Ekonomiczne”, prowadzonego przez Akademicką Fundację Staropolską w partnerstwie ze Staropolską Szkołą Wyższą w Kielcach.

Załącznik: pobierz...