Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo - Szkoleniowa „Autyzm znany czy nieznany. Od teorii do praktyki"

Staropolska Szkoła Wyższa, Krajowe Towarzystwo Autyzmu i MZPPP w Kielcach serdecznie zapraszają na Interdyscyplinarną Konferencję Naukowo-Szkoleniową.

Konferencja organizowana jest w partnerstwie z Poradnią Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży i Osób z Autyzmem "Syntonia" w Kielcach oraz Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych w Kielcach.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10 w siedzibie Uczelni w Kielcach, przy ul. mjra. Jana Piwnika "Ponurego" 49. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 19 maja 2017 r. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.