IV Ogólnopolska Konferencja „Pomoc – wczoraj, dziś, jutro… Koncepcje działań społecznych”

Zapraszamy na IV Ogólnopolską Konferencję „Pomoc – wczoraj, dziś, jutro… Koncepcje działań społecznych” organizowaną przez Stowarzyszenie Bezpieczny Dom, Areszt Śledczy w Kielcach oraz Staropolską Szkołę Wyższą. Konferencja odbędzie się 13 października w Pałacyku T. Zielińskiego.

Zapraszamy na IV Ogólnopolską Konferencję „Pomoc – wczoraj, dziś, jutro… Koncepcje działań społecznych” organizowaną przez Stowarzyszenie Bezpieczny Dom, Areszt Śledczy w Kielcach oraz Staropolską Szkołę Wyższą. Konferencja odbędzie się 13 października w Pałacyku T. Zielińskiego w godzinach od 10-14.

Staropolska Szkoła Wyższa – Rektor dr Jan Telus
Stowarzyszenie Bezpieczny Dom – Prezes Anita Majkowska