IV Ogólnopolska Konferencja "Pomoc - wczoraj, dziś, jutro... Koncepcje działań społecznych"

Zapraszamy na IV Ogólnopolską Konferencję "Pomoc - wczoraj, dziś, jutro... Koncepcje działań społecznych" organizowaną przez Stowarzyszenie Bezpieczny Dom, Areszt Śledczy w Kielcach oraz Staropolską Szkołę Wyższą. Konferencja odbędzie się 13 października w Pałacyku T. Zielińskiego.

Zapraszamy na IV Ogólnopolską Konferencję "Pomoc - wczoraj, dziś, jutro... Koncepcje działań społecznych" organizowaną przez Stowarzyszenie Bezpieczny Dom, Areszt Śledczy w Kielcach oraz Staropolską Szkołę Wyższą. Konferencja odbędzie się 13 października w Pałacyku T. Zielińskiego w godzinach od 10-14.

Staropolska Szkoła Wyższa - Rektor dr Jan Telus
Stowarzyszenie Bezpieczny Dom - Prezes Anita Majkowska